Celá webová stránka my-twilight-club.blog.cz je v rekonstrukci!Díky za pochopení!

Září 2009

Obsah New Moon/Nový měsíc/Nov

10. září 2009 v 19:21 | bella_cullen
Obsah:
Na Belliných 18. narozeninách se Bella zraní a Edward usoudí, že už pro ni není bezpečný. Tak jí tvrdí, že ji už nemiluje a opustí ji. Bella je psychicky zhroutená a střetává Jacoba-kamaráda z dětství. Zjistí oněm, že je vlkodlak a je ve Vlkodlačí smečce. Bella pak skočí z útesu a zraní se. V Aliciny (Edwardova sestra) vizi z budoucnosti, Edward usoudí, že Bella zemřela. A tak jde za klanem Volturi, který chrání lidstvo před tajemstvím, a Edward se chce odhalit, aby i on zemřel.Ale Bella za ním přijde a,, zachrání ho ". Poté po ní jde Victoria.Obsah Twilightu/Stmívaní/Súmraku

10. září 2009 v 19:05 | bella_cullen
Obsah:
Bella Swan se přestěhuje z rušného Phoenixu do Forksu za jejím otcem. Ve škole potká zvláštního Edwarda Cullena a jeho rodinu. Po dlouhém čase stráveným s Edwardem, se Bella dozvídá, že Edward a jeho rodina jsou upíři, ale že nejedí lidi. Stopařský upír James z klanu Amerických Nomádů , chce napadnout Bellu. Jenže Bellu zachrání Edward a Jamese zabije. Pak jde Jamesov družka Victoria po Belle.

Bublinka No.1

10. září 2009 v 18:19 | bella_cullen
Mno,tak do komentíků mi napište,co si asi tak ,může Bella na tomhle picturu asi myslet. Nejlepší nápad získá diplomek,reklamku a popřípade i dess. (soutěž o tři místa)
Tak do komentů:
□text bubliny
□tvůj blog

Kristen<3Rob......Loweeee

10. září 2009 v 18:02 | bella_cullen

Je to fáákt beeest videjo,na 100% odporoučím,je to jako jasný důkaz,že Kristen a Rob spolu něco maj.